Logo sk.pulchritudestyle.com

Bloodhound náhodne spustil celý polmaratón a zvýšil peniaze pre deti

Anonim

Bloodhound náhodne beží Half-Marathon, zvyšuje peniaze pre C …

Keď "náhodou" bežíte polmaratón, aby ste dokázali svoju mamu, nie ste leniví … #Motivation Elkmont's Hound Half Dog

Poslal BarkBox vo štvrtok 28. januára 2016

S počtom obyvateľov okolo 400 rokov Elkmont, Alabama nemá presne veľa cudzincov. Väčšina susedov je veľmi dobre oboznámená a veľa sú oboznámení s Ludivinom Bloodhoundom, ktorý často robí okolo mesta.

V ranných hodinách polmaratónu Elkmont Trackless Train Trek Ludivine matka April Hamlin ju nechala vonku, aby mohla podniknúť. Ludivine utiekol do dvora a trochu sa k nemu dostal, kým nedosiahla štartovnú líniu pretekov. Keď zbraň odišla, bežala.

Tim Horvath, ktorý prebehol väčšinu pretekov so šteniatkom, hovorí Runnerov svet:

Videl som ju prvýkrát na parkovisku pred pretekom. Vrátila sa a ja som ju na hlave. Videl som jej golier, takže som si len myslel, že je to niekto pes. Elkmont je malé mesto, kde každý pozná každého, takže mi to nezaznamenalo ako neobvyklé.

Ludivine pokračoval v celom 13,1-míľovom preteku, niekoľkokrát sa preháňal, aby čuchal a prechádzal potokmi, navštevoval blízke kravy a vrátil sa tak často vedľa bežcov. "Je odložená a priateľská," hovorí Hamlin, "takže si nemôžem uveriť, že viedla celý polmaratón, pretože je skutočne lenivá."

Zázračný úsmev skončil na siedmom mieste. Neoficiálne, samozrejme. Ale dobrovoľníci v závode si mysleli, že si zaslúžila niečo pre svoje úsilie: udelili Ludivinemu svoju vlastnú medailu na oslavu víťazstva. Zo všetkého, čo sa stalo dnes ráno, je najviac prekvapujúce, že Hamlin nemal ani tušenie, čo jej pes bol, kým začala prijímať texty od ľudí na mieste.

Práca na výsledkoch … Chcel (a) som sa zdieľať túto fotku, ktorá mi bola poslaná po pretekoch. 😊Toto je Ludivane - ona bežala celý polmaratón a skončila si 7. celkovo s časom 1: 32.56

Napísal Elkmont Half Marathon - The Trackless Train Trek v nedeľu 17. januára 2016

"Moja prvá reakcia bola v tom, že som bola v rozpakoch a obávala sa, že sa mohla dostať do cesty ostatným bežcom," hovorí. Ale ak niečo, Ludivin prítomnosť pravdepodobne dostal niekoľko veľkých úsmevov a udržal si vysoký duch.

Hamlin tiež poznamenal, že to bol Elkmontov prvý polročný maratón koordinovaný rodičmi, ktorých deti bežali na miestnej škole. Hamlin je nadšený, že Ludivine urobil taký obrovský dojem:

Chcú sa pokúsiť získať finančné prostriedky, pretože náš školský systém nemá na peniaze veľa peňazí. Kvôli tomuto psovi dostávajú toľko publicity a myslím, že je to tá najlepšia časť.

165 závodníkov dokončilo preteky, okrem Ludivine, podľa Bežný časopis, Zozbierané výťažky sa uskutočnia na cross-country a track-and-field tímy na Elkmont High School, aby "zakúpili výcvikové vybavenie a vstupné na preteky pre študentov".