Logo sk.pulchritudestyle.com

Táto šampiónka gymnastky odovzdá zlatú medailu vyhrať svojmu psovi

Anonim

V lete roku 2015 sa gymnastka majstra sveta Kristle Lowellová domnievala, že len prijala psa, ale nakoniec našla tréningového partnera a najlepšieho priateľa. Dnes Koda, americký eskimácký pes, nielen sprevádza Kristle pri joggingu a na prechádzkach v prírode, ale chodí do telocvične s ňou každú nedeľu, aby ponúkla podporu počas výcviku.

V júli 2016 sa Kristle zúčastnila amerického majstrovstva na gymnáziách na Rhode Island a odviedla domov nie menej ako zlatú medailu - a dodáva Kódy veľa úveru. Podľa gymnastky "zmiernila prechod do predbežného kola" a bola veľmi rozrušená sama seba a že "jediná vec na tejto planéte, ktorá by jej mohla byť lepšia, bola tvár s Kódou". Zavolala jej matku, aby dostala Kodu do počítača, a po hodinovom videohovore Kristle vyšla do súťaže. V dramatickom obraze udalostí, Kristle, predtým na 3. mieste, prišiel zozadu a vytiahol víťazstvo!
"Nemohol som to urobiť bez Kody, utišuje mi nervy predtým, než sa zúčastním súťaže, viem, že bez ohľadu na to, čo sa stane, je doma malá bielá kožušina, ktorá ma bude rád, keby som ma nevidel, bez ohľadu na to, ako mám."

A Koda má odmenu na konci náročného tréningu? Prejsť na Starbucks, aby ste dostali Puppucino - šálku šľahačky, ktorú kávový reťazec slúži výhradne psom. Koda však niekedy vždy nie je spravodlivá! Kristle hovorí: "Je taký inteligentný, že vie, ako podvádzať. Keď sme pretekajú, moja mama povie 1 … 2 … 3 a on bude pokračovať 2."

Okrem toho, že pomohla jeho matke stať sa lepšou gymnastkou, Koda ju tiež pomáha iným, ešte zmysluplnejším spôsobom. Kristle, ktorá bojuje proti depresii, tvrdí, že "trpí depresiou, je ťažké, ale trpiaci depresiou, zatiaľ čo je športovcom svetovej triedy, môže byť ešte ťažšie." Moja depresia sa v tom istom roku zlepšila a Kodovi to pripisujem. len som sedieť v posteli a vždy vie, ako ma smiať Americké eskymické psy boli chované ako cirkusky a môže byť niekedy trochu klaun ".

Kristle v súčasnosti trénuje majstrovstvá sveta v roku 2017 v bulharskom Sofii. Naposledy, keď bola v Bulharsku, stala sa prvou americkou majstrom sveta v trampolíne za 16 rokov, napriek tomu tvrdí, že skutočným vrcholom jej cesty sa stala možnosť nakŕmiť bezdomovcov: "Chcem ich vziať všetci domov ja."